Zapisywałem się ale nie dostałem maila

Jeśli zapisywałeś się na ASR 2018 na pewno powinieneś otrzymać maila z informacją, czy się dostałeś. W pierwszej kolejności sprawdź foldery powiadomienia oraz spam. Jeśli nie ma go na twojej skrzynce oznacza to, że błędnie wpisałeś swój adres w formularzu. Skontaktuj się z nami pisząc na kontakt@autostoprace.pl

Jak zalogować się do panelu?

Loginem jest adres email podany przy zapisach, a hasło zostało automatycznie wygenerowane i nie ma możliwości zmiany przez uczestnika.

Straciłem maila z moim indywidualnym hasłem do profilu

Skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@autostoprace.pl w celu zmiany hasła

Pomyliłem się podczas uzupełniania danych w panelu

Masz możliwość edytowania swoich danych poza imieniem, nazwiskiem i adresem e-mail, do dnia 31.03.2018 włącznie.

Jak mam opłacić pakiet startowy? Nie widzę takiej opcji w panelu

Opcja płatności pojawi się w panelu zapisów dopiero wtedy, gdy obie osoby z pary uzupełnią swoje dane osobowe.

Moje konto zostało zablokowane, dlaczego?

Jeśli wpłata uczestnika nie zostanie potwierdzona przed upłynięciem terminu (14.03.2018r. 23:59), konto zostaje zablokowane do momentu potwierdzenia wpłaty. Jeżeli przelałeś środki w terminie do 14.03.2018r. 23:59 twoje konto zostanie odblokowane jak tylko zaksięgujemy wpłatę . Jeśli nie zapłaciłeś w terminie niestety twoje konto pozostanie zablokowane już na zawsze. 😉

Uzupełniłem dane w panelu, ale nie mogę wygenerować numeru startowego, dlaczego?

Może tak się stać z dwóch powodów – albo druga osoba z teamu nie uzupełniła danych w panelu albo nie odnotowaliśmy jeszcze Waszej wpłaty. Po spełnieniu tych dwóch warunków otrzymasz maila z numerem startowym.

Chciałbym zrezygnować z ASR 2018, moja osoba z pary jedzie z kimś innym / chciałbym zmienić drugą osobę w mojej parze.

Zmiany osób są możliwe po opłaceniu wpisowego za parę. W celu zmiany osoby z pary usuń osobę, z którą obecnie jesteś zapisany. Będzie ona musiała potwierdzić usunięcie z pary poprzez link, który otrzyma od nas w mailu. Po potwierdzeniu profil osoby usuniętej znika całkowicie i nie ma ona już możliwości zalogowania. Możesz w tym momencie zaprosić do pary nową osobę. Jeżeli sam chcesz zrezygnować, usuń siebie z pary – poproś drugą osobę o usunięcie cię z pary i potwierdź w automatycznym mailu, który do Ciebie przyjdzie. Sam nie masz takiej możliwości.

Mój team chciałby zrezygnować z udziału w ASR 2018

Najpierw należy usunąć drugą osobę z pary według powyższych zaleceń, a następnie samemu zrezygnować z udziału.

Numer startowy wygenerował mi się automatycznie

Numer startowy został wygenerowany automatycznie, ponieważ najpierw wypełniliście swoje dane, a następnie została potwierdzona wpłata.

Mam już wygenerowany numer startowy, nie mogę zmienić danych osobowych w panelu

Możliwość zmiany danych upływa 31.03.2018

Zapomniałem hasła do panelu, co zrobić?

Hasło do panelu zostało wysłane w pierwszym mailu po zapisach.

Gdzie znajdę warunki ubezpiecznia ASR 2018?

OWU jest podlinkowane w regulaminie ASR (paragraf 6, pkt.3)

Czy mogę zmienić rozmiar koszulki?

Tak, do 31.03.2018 włącznie.

Kończę 30 lat w maju - mogę się zapisać?

Możliwość uczestnictwa posiada zespół, którego członkowie w dniu rozpoczęcia konkursu mają nie mniej niż 18 i nie więcej niż 30 lat oraz jedna z osób posiada status studenta, który potwierdzi ważną legitymacją studencką podczas wydawania Pakietów startowych

Kupiłem pakiet na portalu PolakPotrafi, ale nie dostałem danych do logowania, co mam robić?

Z wszystkimi osobami, które zakupiły pakiety na portalu PolakPotrafi skontaktujemy się wkrótce po zakończeniu akcji na portalu PolakPotrafi.

Jakie dane muszę wypełnić w formularzu no i co potem?

Formularz zgłoszeniowy obejmuje dane obu osób z pary – imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. (Wszystkie pola są obowiązkowe, prosimy o rzetelne wypełnienie wszystkich pól ponieważ ułatwi nam to identyfikację. Przy błędnych numerach telefonu oraz adresach email ciężko nam będzie się z Wami skontaktować)
– O tym czy udało Wam się zapisać czy też nie poinformujemy Was drogą mailową do 10.03.2018 do godziny 12:00
– Osoby, którym udało się zapisać otrzymają w mailu indywidualne hasło, które pozwoli zalogować się do panelu, gdzie należy uzupełnić resztę danych osobowych.
– Do 14.03.2018 włącznie należy uiścić opłatę w wysokości 160zł od zespołu, wpłaty po tym terminie nie będą respektowane i skutkują wykreśleniem z listy.
– Cena obejmuje możliwość uczestnictwa w Auto Stop Race oraz obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne.
– Dane w panelu można uzupełniać od momentu otrzymania hasła do dnia 31.03.2018 włącznie. Najlepiej zrobić to jak najszybciej bo wypełnienie danych obu osób z pary oraz opłacenie pakietu startowego jest warunkiem wygenerowania numeru startowego (bez tego numeru nie można wziąć udziału w wyścigu)
– Lista rezerwowa zostanie uruchomiona po sprawdzeniu wszystkich wpłat, osoby z tej listy będą informowane o możliwości wzięcia udziału w wyścigu na bieżąco.
– Szczegółowe informacje dotyczące obsługi panelu zostaną przesłane mailowo uczestnikom wyścigu.

Halo! A co z wspierającymi, będą w tym roku?

– W tym roku również przewidujemy możliwość wsparcia naszego projektu i wzięcia udziału w atrakcjach organizowanych na mecie.

Mam pytanie...

Szczegółowe informacje i zasady dotyczące wyścigu znajdziecie na https://autostoprace.pl/regulamin/

Organizujecie może powrót z campingu do Polski?

Przewidujemy możliwość powrotu autokarami do Polski. Zajmuje się tym firma zewnętrzna, więcej informacji pojawi się już wkrótce na naszym fanpage’u