Zapisywałem się, ale nie dostałem maila

Jeśli zapisywałeś się na ASR 2022 na pewno powinieneś otrzymać maila z informacją, czy się dostałeś. W pierwszej kolejności sprawdź foldery powiadomienia oraz spam. Jeśli nie ma go na Twojej skrzynce oznacza to, że błędnie wpisałeś swój adres w formularzu. Skontaktuj się z nami pisząc na kontakt@autostoprace.pl

Jak zalogować się do panelu?

Loginem jest adres email podany przy zapisach, a hasło zostanie przez Ciebie podane przy aktywacji profilu i nie ma możliwości jego późniejszej zmiany.

Straciłem maila z moim indywidualnym hasłem do profilu

Skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@autostoprace.pl w celu zmiany hasła

Pomyliłem się podczas uzupełniania danych w panelu

Masz możliwość edytowania swoich danych poza imieniem, nazwiskiem i adresem e-mail, do dnia 3.04.2022 włącznie.

Jak mam opłacić pakiet startowy? Nie widzę takiej opcji w panelu

Opcja płatności pojawi się w panelu zapisów dopiero wtedy, gdy obie osoby z pary uzupełnią swoje dane osobowe.

Moje konto zostało zablokowane, dlaczego?

Jeśli wpłata uczestnika nie zostanie potwierdzona przed upłynięciem terminu (22.03.2022r. 23:59), konto zostaje zablokowane do momentu potwierdzenia wpłaty. Jeżeli przelałeś środki w terminie do 22.03.2022r. 23:59 twoje konto zostanie odblokowane jak tylko zaksięgujemy wpłatę. Jeśli nie zapłaciłeś w terminie niestety twoje konto pozostanie zablokowane już na zawsze. 😉

Uzupełniłem dane w panelu, ale nie mogę wygenerować numeru startowego, dlaczego?

Może tak się stać z dwóch powodów – albo druga osoba z teamu nie uzupełniła danych w panelu albo nie odnotowaliśmy jeszcze Waszej wpłaty. Po spełnieniu tych dwóch warunków otrzymasz maila z numerem startowym.

Chciałbym zrezygnować z ASR 2022, moja osoba z pary jedzie z kimś innym / chciałbym zmienić drugą osobę w mojej parze.

Zmiany osób są możliwe po opłaceniu wpisowego za parę. W celu zmiany osoby z pary usuń osobę, z którą obecnie jesteś zapisany. Będzie ona musiała potwierdzić usunięcie z pary poprzez link, który otrzyma od nas w mailu. Po potwierdzeniu profil osoby usuniętej znika całkowicie i nie ma ona już możliwości zalogowania. Możesz w tym momencie zaprosić do pary nową osobę. Jeżeli sam chcesz zrezygnować, usuń siebie z pary – poproś drugą osobę o usunięcie cię z pary i potwierdź w automatycznym mailu, który do Ciebie przyjdzie. Sam nie masz takiej możliwości.

Mój team chciałby zrezygnować z udziału w ASR 2022

Najpierw należy usunąć drugą osobę z pary według powyższych zaleceń, a następnie samemu zrezygnować z udziału.

Numer startowy wygenerował mi się automatycznie

Numer startowy został wygenerowany automatycznie, ponieważ najpierw wypełniliście swoje dane, a następnie została potwierdzona wpłata.

Mam już wygenerowany numer startowy, nie mogę zmienić danych osobowych w panelu

Możliwość zmiany danych upływa 3.04.2022

Zapomniałem hasła do panelu, co zrobić?

Hasło do panelu zostało wpisane przez Ciebie podczas aktywacji profilu.

Gdzie znajdę warunki ubezpiecznia ASR 2022?

OWU jest podlinkowane w regulaminie ASR (paragraf 7, pkt. 18.1)

Czy mogę zmienić rozmiar koszulki?

Tak, do 3.04.2022 włącznie.

Kończę 28 lat w maju - mogę się zapisać?

W Auto Stop Race mogą uczestniczyć osoby, które w dniu startu mają ukończone 18 lat i mniej niż 28 lat oraz jedna z osób posiada status studenta, który potwierdzi ważną legitymacją studencką podczas wydawania Pakietów startowych.

Kupiłem pakiet na portalu PolakPotrafi, ale nie dostałem danych do logowania, co mam robić?

Z wszystkimi osobami, które zakupiły pakiety na portalu PolakPotrafi skontaktujemy się wkrótce po zakończeniu akcji na portalu PolakPotrafi.

Jakie dane muszę wypełnić w formularzu no i co potem?

Formularz zgłoszeniowy obejmuje dane obu osób z pary – imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu (wszystkie pola są obowiązkowe, prosimy o rzetelne wypełnienie wszystkich pól ponieważ ułatwi nam to identyfikację; przy błędnych numerach telefonu oraz adresach email ciężko nam będzie się z Wami skontaktować).
– O tym czy udało Wam się zapisać czy też nie poinformujemy Was drogą mailową do 20.03.2022 do godziny 12:00.
– Osoby, którym udało się zapisać otrzymają w mailu link aktywacyjny gdzie ustawicie indywidualne hasło, które pozwoli zalogować się do panelu i uzupełnić resztę danych osobowych.
– Do 22.03.2022 włącznie należy uiścić opłatę w wysokości 355 zł (razem z opłatą transakcyjną) od zespołu, wpłaty po tym terminie nie będą respektowane i skutkują wykreśleniem z listy.
– Cena obejmuje możliwość uczestnictwa w Auto Stop Race oraz obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne. Ubezpieczeniem zdrowotnym nie są objęci obcokrajowcy.
– Dane w panelu można modyfikować do dnia 3.04.2022 włącznie.
– Lista rezerwowa zostanie uruchomiona po sprawdzeniu wszystkich wpłat, osoby z tej listy będą informowane o możliwości wzięcia udziału w wyścigu na bieżąco.
– Szczegółowe informacje dotyczące obsługi panelu zostaną przesłane mailowo uczestnikom wyścigu.

Halo! A co z wspierającymi, będą w tym roku?

– W tym roku również przewidujemy możliwość wsparcia naszego projektu i wzięcia udziału w atrakcjach organizowanych na mecie.

Mam pytanie...

Szczegółowe informacje i zasady dotyczące wyścigu znajdziecie w regulaminie.

Organizujecie może powrót z campingu do Polski?

Przewidujemy możliwość powrotu autokarami do Polski. Zajmuje się tym firma zewnętrzna, więcej informacji zostanie przesłanych drogą mailową.

Co z koronawirusem? Czy ASR 2022 się odbędzie?

Cały czas na bieżąco monitorujemy sytuację w Europie. Jeśli zdrowie uczestników będzie zagrożone będziemy zmuszeni odwołać wyścig. Wszystkie informacje będziemy podawać na bieżąco na naszych portalach społecznościowych.